Bib Gourmand dla Hewelke!

By hewelke
June 20, 2024

Dziś nadszedł wielki dzień dla trójmiejskiej gastronomii. Po raz pierwszy w historii restauracje z naszego regionu oficjalnie trafiły na łamy renomowanego Przewodnika Michelin. Z ogromną dumą patrzymy dziś na te strony, ponieważ znajdzie się na nich nasza Restauracja. Kochani Goście, Bib Gourmand dla Hewelke Restaurant & Bakery! Zdobyliśmy to!

Ogromne wzruszenie!

Obecność w Przewodniku Michelin to zdecydowanie najbardziej działające na wyobraźnie wyróżnienie w świecie gastronomii. Odpowiednik filmowych Oscarów (w końcu o samej Gwiazdce Michelin powstało kilka filmów). Kulinarny Święty Graal. Cel, do którego dążą kucharze pod każdą szerokością geograficzną.

Hewelke na stronach Przewodnika Michelin to spełnienie naszych marzeń!

To też fantastyczne docenienie pracy zespołu Hewelke! Począwszy od Szefowej Kuchni Alyony Orel, przez Food and Beverage Managera Michała Szupieńko, po wszystkich tych ludzi, którzy codziennie dbają o to, by nasi Goście dostawali najpyszniejsze dania i wypieki pod Słońcem!

Wam, nasi kochani Goście – również gorąco dziękujemy!

Bez Was, Waszego zaangażowania, szczerych opinii i odwiedzin – bez tego wszystkiego nie byłoby Hewelke Restaurant & Bakery. Tę magię naszej restauracji tworzycie również Wy!

Bib Gourmand dla Hewelke – co to oznacza?

Przewodnik Michelin po raz pierwszy trafił do rąk fascynatów gastronomii w 1900 roku. Od tamtej pory stał się magazynem kultowym, a przyznawane przez niego Gwiazdki urosły do ikonicznej rangi.

Świat Michelin jest jednak o wiele bardziej rozbudowany. Od 1997 roku w przewodniku funkcjonuje kolejne wyróżnienie, Bib Gourmand. Nagradzane są nim restauracje, które reprezentują „good quality, good value cooking”. Chodzi więc o dobry stosunek jakości do ceny.

Z dumą więc przed wejściem naszej Restauracji będziemy mogli przytwierdzić to odznaczenie!

Drodzy Goście, wpadajcie już niedługo, by zobaczyć je na żywo!

Close
Close