Halloween w Hewelke Gdańsk

By hewelke
September 12, 2023

Addams Family Dinner – impreza Halloween w Hewelke Gdańsk!
Gomez i Morticia Adams zapraszają na upiornie dobrą ucztę! Jak przystało na wyjątkowe dla Addamsów uroczystości, kolacja odbędzie się 31 października. Gospodarze przygotowali 5 daniową kolację, która na długo pozostanie w Waszej pamięci. Na barze nie zabraknie okrutnie dobrych koktajli.
Tego wieczora w Hewelke panować będzie mroczny klimat, jak w rezydencji Addamsów. Na barze będziecie mogli przybić piątkę Rączce, a na parkiecie zatańczyć z Wednesday jej popisowy taniec.
Spotkacie się z Pugsleyem, który przy Chef’s Table będzie bawił się w najlepsze, kiedy Wujek Fester przy barze Hewelke, w typowy dla siebie sposób przygotuje dla Gości wybuchowe koktajle.

Tego wieczora nic nie będzie oczywiste, nic nie będzie normalne, ale możecie mieć pewność, że wszystko będzie cenionej przez Was jakości Hewelke.

Aby lepiej odwzorować klimat rodziny Addamsów, impreza będzie przebierana, ale jeżeli przy wejściu zapytamy Cię :

– “Skarbie, a gdzie twój kostium?”

Możesz śmiało odpowiedzieć:

– “Mam go na sobie. Jestem morderczynią, a one niczym się nie wyróżniają.”

Kolacja u Adamsów potrwa do późnych godzin nocnych, więc już dziś zarezerwujcie Nianię i zostawcie jej najważniejsze numery telefonów: “pogotowia, straży pożarnej, kostnicy.” Będziemy bawić się w stylu Addamsów, zapewniając nie-grobową atmosferę! Muzyka będzie głośna, zagramy Wasze ulubione kawałki, przy których zawsze dobrze się bawicie.
Pamiętajcie, że normalność to iluzja. To, co jest normalne dla pająka… jest chaosem dla muchy.

Cena zawiera:

  • kolację serwowaną 5 daniową
  • wieczór z muzyka

Cena za osobę: 170 zł

Zarezerwuj stolik już dziś – pomyśl o stoliku dla kilku osób i spędź ten wieczór ze znajomymi! Tegoroczne Halloween w Hewelke Gdańsk będzie nie zapomniane!
restauracja@hewelkerestaurant.pl
609 850 026

Close
Close