Ta ostatnia niedziela, czyli Sylwester w Hewelke!

By hewelke
October 27, 2023

Jak powinno się przywitać Nowy Rok? Tak samo jak się go spędziło! W miejscu, które się uwielbia i z ludźmi, z którymi lubi się spędzać czas! Czyli Sylwester w Hewelke będzie tym, czego szukacie!

Przygotowaliśmy dla Was wieczór pełen smaków dobrych, jak wspomnienia z zeszłorocznych wizyt w Hewelke. Magiczny, gwiezdny trunek, zamknięty w 0,5 litrowej butelce dla każdej pary. Dla tych, którzy wiedzą, że aby móc jeść, należy od czasu do czasu potupać nogą – zagra DJ. Kosmiczna dyskoteka gwarantowana!

Chcemy wspólnie z Wami świętować mijający rok, ponieważ to tylko i wyłącznie dzięki Wam był on tak udany. #Streetfoodfighters, #streetfoodtravel, czwartki z muzyką na żywo, pierwsze urodziny! to był naprawdę szalony, ale i wyjątkowy dla nas rok!

Sylwester w Hewelke – plan wieczoru:

⭐ DJ odpala imprezową playlistę już o 19 i gra do 2,

⭐ Będzie bufet All you can eat,

⭐ Każda para otrzyma do stolika pół litra gwiezdnego trunku,

⭐ O północy podajemy bąbelki ✌️

Co oznacza “all you can eat”?

Przez całą noc Kucharze będą Wam serwować, na Chef’s Table, ulubione dania, które były bestsellerami tegorocznego menu. Czyli – możecie liczyć na WSZYSTKIE Wasze ulubione dania, bo każda pozycja menu okazywała się strzałem w dziesiątkę! Pojawią się dania z karty menu, dania sezonowe lub hity street food’u. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie pójść na sylwestra w Gdańsku – wybierze Hewelke!

Cena za osobę: 420 zł

Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc: restauracja@hewelkerestaurant.pl

Close
Close