Wigilie firmowe w Hewelke

By hewelke
August 29, 2023

Warto celebrować wspólnie z pracownikami wyjątkowe chwile! Warto robić to w miejscach, w których czujemy się dobrze, komfortowo, nieskrępowanie. Takie właśnie są Wigilie firmowe w Hewelke!

“It’s the most wonderful time of the year” by przy jednym stole ze swoimi współpracownikami świętować sukcesy firmy. Zadbamy o wyjątkową atmosferę, o świąteczne hity w głośnikach i na talerzach. Przygotujemy dla Was strefę, w której poczujecie się wygodnie, swobodnie tylko w swoim towarzystwie.

Przygotowaliśmy propozycję kolacji wigilijnej składającej się z części serwowanej oraz dań do wspólnego dzielenia się. Możecie mieć pewność, że kulinarnie przeniesiemy Was do świątecznego nieba smaków.

Oczywiście, aby godnie świętować, należy zadbać również o bubbles! Przygotujemy dla Was spersonalizowaną ofertę na koktajle zarówno z % jak i bez. Nasi barmani to wirtuozi miksologii – będzie Państwo zadowoleni!

Jeżeli potrzebujecie dodatkowych atrakcji, piszcie – dla nas kosmos is the limit!

Wigilie firmowe w Hewelke zorganizujemy dla grup do 70 osób, więc już dziś zacznij tworzyć listę Gości i zapraszaj ich do Hewelke!

W celu rezerwacji wieczoru na Wigilię Firmową kontaktujcie się z Michałem – Managerem Restauracji – restauracja@hewelkerestaurant.pl lub 609 850 026

🎅 Poznaj naszą ofertę 🎅

Close
Close