Street Food Fighters – pierwszy półfinał!

By hewelke
February 8, 2024

Zapraszamy na pierwsze półfinałowe starcie Street Food Fighters! Tym razem na kuchenne boisko wybiegną zwycięzcy pierwszego i drugiego starcia: GYOZILLA i KFC – Kitchen Fight Club!

Na długo zapamiętacie ten wieczór – to nie tylko starcie dwóch gdańskich drużyn, to przede wszystkim walka o niesamowitą przyszłość tych wyjątkowych kucharzy.

Na czym polega SFF?

Street Food Fighters to kulinarna walka dwóch drużyn, które mają za zadanie przygotowanie 8 dań według wcześniej określonych wytycznych. Goście – sędziowie mają okazję spróbować aż 16 dań, które następnie oceniają w anonimowej ankiecie. Sędziowie nie wiedzą, której drużyny danie oceniają, ponieważ zależy nam na bezstronnych ocenach.

O co walczą kucharze?

Dzięki współpracy z fundacją Followe the Quality, która jest głównym fundatorem nagród w SFF. Kucharze zwycięskiego teamu walczą o miesięczny staż w restauracjach z gwiazdkami Michelin! To wyjątkowa okazja, by nabyć niesamowite doświadczenie, podnieść swoje umiejętności i gotować z najlepszymi Chefami Kuchni na świecie!

Kto zgotuje niesamowity pierwszy półfinał?

“Za garami” staną zwycięzcy pierwszego i drugiego starcia, czyli ekipa z GYOZILLA oraz KFC – Kitchen Fight Club. Możecie mieć pewność, że te dwa zespoły wiedzą już co to znaczy SFF, wiedzą na co mają się przygotować i czym powinni Was zaskoczyć, dlatego nie czekajcie dłużej i kupujcie bilety na pierwsze, półfinałowe starcie SFF w Hewelke!

Już za moment, podamy menu, które będziecie oceniać na tej kolacji – już nie możemy się doczekać! A przy okazji, możesz zobaczyć jak wyglądały dotychczasowe starcia!

STARCIE I – Gyozilla vs H15 Noble Team

STARCIE II – Pierniki od bezdomnego vs KFC

Close
Close